Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dla tych co nie potrafią poszukać, tu jest plan w dużej rozdzielczości (40mb) ***bip.lublin.eu/bip/um/index.php?t=210&id=284656
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego miasto zrezygnowało z trasy zielonej obok lasu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest dobra rozdzielczość. chce sprawdzić czy przez moja działke bedzie szła nowa droga I wszystko jest rozmazane także lipa.spróbuj zoom zrobic wszystko sie rozmazuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najwyższa pora zagospodarować w jakiś sposób teren na Czechowie, wstyd, żeby 100 hektarów służyło jedynie okolicznym żulom i bezdomnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedziemy, Lublin musi się rozwijać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Żuk martwi sie o Lubellę (prywatna firmę), a nie martwi sie o zwykłych mieszkańców. Chce koniecznie zabetonowac górki Czechowskie. Dlaczego? Dlaczego Panie Prezydencie Pan nam to robi? Prosze zostawic Gróki w spokoju. niech rosnie tam roślinność..
 Ty chyba jesteś chory. Po pierwsze Górki to teren prywatny i to sprawa właściciela a nie twoja, czy tam będzie chciał budować bloki czy może sadzić buraki. Po drugie nikt nic nie chce betonować. 30% Górek można zabudować już teraz, wg obecnie uchwalonego planu więc tak de facto nic się nie zmienia poza funkcją - z usługowej na mieszkaniową. Po trzecie jest szansa, że nareszcie zrobią porządek z tym 100-hektarowym chlewikiem na Czechowie, który najbardziej służy tym, którzy dumają gdzie wywieźć gruz po remoncie mieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego obecny właściciel górek nie robi tam porządku? W czym problem żeby teren wykosić i pokazać okolicznym mieszkańcom, że faktycznie może być lepiej? Zamiast realnych działań bieganie z bzdurnymi ankietami pod tezę zawierającymi tendencyjne pytania, koło których statystyk nawet nie przechodził? Jest duża różnica pomiędzy zwartą galerią w południowej części obszaru na 30%, a blokowiskami na wszystkich wierzchowinach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak chcesz sie wybudowac to kup dzialke w konopnicy, dopoki ceny dzialek nie sa takie jak w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
dlaczego miasto zrezygnowało z trasy zielonej obok lasu ?
 bo ma w d..e potrzeby mieszkancow, zamiast ulatwic dojazd do poreby i nowych blokow wzdluz ul jp II i zrobic tam droge z prawdziwego zdarzenia od krasnickiej do np diamentowej/lrpchmalnej to mysla o tym jak wydac kase np na kulture
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaa napisał:
undefined napisał:
dlaczego miasto zrezygnowało z trasy zielonej obok lasu ?
bo ma w d..e potrzeby mieszkancow, zamiast ulatwic dojazd do poreby i nowych blokow wzdluz ul jp II i zrobic tam droge z prawdziwego zdarzenia od krasnickiej do np diamentowej/lrpchmalnej to mysla o tym jak wydac kase np na kulture
 nie pitol gamoniu, potrzeby mieszkańców to nie tylko potrzeba budowy dróg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy naprawdę to tak trudno było zrobić zdjęcie mapy w przyzwoitej rozdzielczości, tak aby cokolwiek można było z tego zobaczyć? Na stronie UM to samo, zatem to celowe, bo kto będzie brał urlop iaby zobaczyć mapy w urzędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
jaa napisał: undefined napisał:  dlaczego miasto zrezygnowało z trasy zielonej obok lasu ? bo ma w d..e potrzeby mieszkancow, zamiast ulatwic dojazd do poreby i nowych blokow wzdluz ul jp II i zrobic tam droge z prawdziwego zdarzenia od krasnickiej do np diamentowej/lrpchmalnej to mysla o tym jak wydac kase np na kulture nie pitol gamoniu, potrzeby mieszkańców to nie tylko potrzeba budowy dróg
 bez drog deb..u nie bedzie mieszkancow, wiec nie bedzie zadnych potrzeb. a jakie ty masz potrzeby?pewnie tylko fizjologiczne(jesii wiesz co znaczy tak trudne slowo)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na mapie znalazło się również przedłużenie ul. Zana do Smoluchowskiego, czy też nowa trasa będąca przedłużeniem ul. Stadionowej do Wyścigowej, która to droga biegłaby od ronda Sportowców tunelem pod torami kolejowymi, a dalej śladem ul. Wojennej." Marzenie, które jest mało realne(w naszych realiach), ale pomarzyć dobra rzecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor od spraw niezałatwionych, urbanistyczne poprawki: ale Panie dyrektorze! Tu jest jezioro! - A to nie, nie... A nie, dobrze! To jezioro damy tutaj... a ten niech sobie stoi w zieleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaa napisał:
ja napisał:
jaa napisał: undefined napisał:  dlaczego miasto zrezygnowało z trasy zielonej obok lasu ? bo ma w d..e potrzeby mieszkancow, zamiast ulatwic dojazd do poreby i nowych blokow wzdluz ul jp II i zrobic tam droge z prawdziwego zdarzenia od krasnickiej do np diamentowej/lrpchmalnej to mysla o tym jak wydac kase np na kulture nie pitol gamoniu, potrzeby mieszkańców to nie tylko potrzeba budowy dróg
bez drog deb..u nie bedzie mieszkancow, wiec nie bedzie zadnych potrzeb. a jakie ty masz potrzeby?pewnie tylko fizjologiczne(jesii wiesz co znaczy tak trudne slowo)
 bez dróg nie będzie mieszkańców? ty chyba na głowę upadłeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te komentarze i oddycham z ulgą - uff, jestem w Polsce! W kraju, gdzie nic się nikomu nie podoba. Cokolwiek urzędnicy wymyślą, zawsze znajdzie się jakiś malkontent, który powie "źle!". A puknijcie wy się w te swoje puste łby. Jaki macie problem z górkami? Ten obszar to nie jest jakaś dzika przyroda, tylko zwykły nieużytek, w dodatku srajlasek dla psów. W planie sa wyznaczone bardzo obszerne strefy, gdzie będzie duże natężenie prawdziwej przyrody. Może o to chodzi, że mieszkańcy Czechowa przywyczaili się, że mogą pójśc na spacerek na górki (z pieskiem) - no ok. to fajna sprawa, ale nie róbmy z tego problemu dla całego miasta. Jest budżet obywatelski, można wygospodarować kasę na obszerne trawniki do zabaw z psami (tak jest na zachodzie).  Płd obwodnica i pomysł żeby biegła na płd od Zalewu - przecież to kompletny idiotyzm. Obecny przebieg jest mało inwazyjny i optymalny, bo łączy południowe dzielnice. A teksty o "tunelu napowietrzającym" na górkach to już po prostu kabaret. Ludzie, Lublin ma niską zabudowę. To nie Manhattan. Jak powieje wiatr, to hula po całym mieście i nowe bloki, choćby ich było dużo (a nie będzie), go nie powstrzymają. Wiatr najbardziej blokuje naturalne ukształtowanie terenu.  Lada chwila oddany zostanie Litewski po remoncie. Już słychać ględzenie, że za mało drzew i nie będzie gdzie się schować przed upałem - puknijta się w łeb. Place nie są od chowania przed upałem, do tego służą parki.  Mógłbym tak pisac i pisać - coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że naszym lubelskim problemem nie jest brak inwestycji, bezrobocie itd., itp., tylko ciasne umysły mieszkańców. Może jakichś uchodźców nam trzeba, żeby trochę ten lubelski zaścianek przewietrzyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
"bez dróg nie będzie mieszkańców? ty chyba na głowę upadłeś?" a jak dojada do domu/mieszkania?za duzo razy ktos cie uderzyl mlotkiem w glowe
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem z Czechowa mieszkam niedaleko Górek i jestem jak najbardziej ZA ZAGOSPODAROWANIEM tego terenu !! Dosyć już jakichś dzikich wysypisk smieci a latem imprez lumpów czy wyprowadzania piesków, gdzie mogą srac do woli bo wiadomo że tam nie trzeba po nich sprzątać ! A te dyrdymały o napowietrzeniu miasta itp. to sa KOMPLETNE bzdury !! To co zabudują Górki i powietrza w mieście zabraknie ??? Budować, tylko ładne eleganckie budynki, a okoliczny teren ucywilizować i będzie ok !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten nie powiem co bo trudno powiedzieć ktoś co spamuje za miłością do grodzonego suporexu to zwykły troll. Uderza na wszystkich forach przeklejanymi kretyńskimi wpisami przeciwko Panu Pani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na konferencji na temat Gorek fachowcy z UMCS jednoznacznie potwierdzili istotny wpływ Górę dla jakości powietrza w mieście. I jest to luxus bp jest ono wzbogacone olejami estrami z łąk. Zamknięcie klina powietrznego prz dominancie wiatrów zachodnich na zawsze spowoduje że mieszkańcy będą przyjmować rakotwórcze pył w zimie i dusić ciepłem w lecie. Zdrowie kosztuje. DOBRZE źe onlologia się rozbudowuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...